RTC-IT Creative - 2017!
Logo SP

Doplnkový sortiment

Doplnkovým sortimentom spol. SaranaPharm sú produkty uľahčujúce žitie mamičkám z rady KIKKO, monitoringy dychu AngelCare, plienkové systémy Captiva, ekologické detské hračky a plienky xKKO. Ako distribútor ponúkame rôzne zdravotnícke pomôcky a techniku / treba nás kontaktovať e-mailom a radi zodpovieme Vaše otázky ohľadne dopytu / a účelový sortiment Helbor a niektorý bytový textil.

monitor dychu - poskytuje najvyšší komfort pozorovania dychu, pohybu a zvuku s kamerou. Spojuje výkon kvalitného babyfonu s funkciou interkomu s citlivou kontrolou pohybov, farebný obraz v jednom mimoriadnom prístroji. Navyše možnosť navzájom nezávislého použitia funkcie zvukovej opatrovateľky, alebo monitoru dýchania či videa zostáva zachovaná. V ponuke máme rôzne modely monitorov dychu AngelCare.

Captiva plienkový systém + náplň. Bezzápachové vybavovanie veľkých a malých vecí. Sedem vrstvové sáčky, klapkový uzáver a jednoduchá manipulácia. Ľahké použitie s dieťatom v náručí. Ľahká manipulácia nohou, pedálom, Vám prináša nielen úžitok, ale aj radosť z používania. Náhradné kazety sú univerzálne pre všetky veľkosti plienok. Použitý materiál vriec je patentovaný sedem vrstvový xPE používajúci kyslíkovú bariéru proti prenikaniu zápachu.

Ekologický detský riad KIKKO ECO je vyrobený z biologicky rozložiteľného materiálu EcolGreen PLA. EcolGreen PLA sa vyrába z kukuričného škrobu (PLA-Natureworks ®). Neobsahuje žiadne toxíny. Neobsahuje PVC. Neobsahuje BPA. Detský riad KIKKO ECO spĺňa všetky požiadavky, ktoré sú kladené na výrobky pre deti do 3 rokov. Výrobok vlastní atesty. Upozornenie: Pred použitím umyte. Umývajte bežnými prostriedkami a teplou vodou. Overte teplotu podávaného jedla pred servírovaním. Priebežne kontrolujte stav riadu, v prípade jeho poškodenia zabráňte ďalšiemu kontaktu riadu s dieťaťom. Zloženie: EcolGreen PLA, silikón !!!

Ekologické detské hračky KIKKO ECO sú vyrobené z biologicky odbúratelného materiálu EcolGreen PLA. EcolGreen PLA je vyrábané z kukuričného škrobu/PLA Natureworks® . Neobsahuje žiadne toxíny. Jemné pastelové farby a zaoblené tvary hračiek KIKKO ECO - to sú vo spojení s materiálom EcolGreen PLA ideálné predpoklady pre zdravie a rozvoj Vášho dieťatka. Hračky KIKKO ECO spľňajú všetky požiadavky ktoré sú kladené na výrobky pre deťi do 3 rokov. Výrobky vlastnia atesty.Upozornenie: Nevkladajte do mikrovlnnej rúry, alebo do umývačky riadu. Priebežne kontrolujte stav hračky v prípade poškodenia zabránte dalšiemu kontaktu hračky s dieťatkom. Nevystavujte teplotám vyšším ako 60 stupňov. Hračka je určená len do 3 rokov. Zloženie: EcolGreen PLA Silicon. Tepelná odolnosť: 10 – 60 Stupňov C°.

Helbor Trading ponúka veľmi zaujímavé produkty.Pre alergikov viac druhov soľných inhalátorov, pre diabetikov hovoriací glukometer, na chudnutie náplaste s výťažkom kaktusu Hoodia. Prípravky Kalo na definitívne odstránenie chĺpkov a rôzny iný sortiment.

SaranaPharm ponúka svojim klientom tento textil: metráže, bytové doplnky, povlečenia, posteľné prádlo, záclony, poťahy, bytový textil a mnoho ďalšieho. Našu ponuku si môžete prehliadnuť a zakúpiť na našom E-shope, alebo v našej prevádzke v Nitre. Vďaka našim dlholetým skúsenostiam je všetok sortiment bytového textilu starostlivo vyberaný a dbáme na jeho 100% kvalitu. Našou snahou je, aby bytový textil, ktorý ponúkame, Vám spríjemnil a priniesol pohodlie do Vašeho domova.

Sarana Pharm, s.r.o.